80095. Georg Poulsen (1911-1997): En gård

Olie på lærred. Sign. Georg P. 50 x 70 cm. I sølvfarvet ramme.

Varenr 80095

8 Juli 2020 20:15

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 700 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

10502700 DKK2020-07-08 19:12
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms