80091. William Hansen (1908-1991): En kirkegård

Olie på lærred. Sign. monogram 1935. 65 x 89 cm.

Varenr 80091

8 Juli 2020 20:15

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms