80936. Harald Schumacher (1836-1912): Udsigt fra en loggia på Capri

Olie på træ. Sign. monogram HS. 24 x 36 cm.

Varenr 80936

8 Juli 2020 20:14

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 2.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

205382.400 DKK2020-07-08 18:33
3402.200 DKK2020-07-07 18:45
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms