80929. O. Petersen: Skoleskibet Danmark

Olie på lærred. 46 x 66 cm. sign. OPetersen

Varenr 80929

8 Juli 2020 20:14

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 700 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

20748700 DKK2020-07-08 20:08
18393650 DKK2020-07-03 16:31
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms