80359. Gerda Paludan: 'Fra Marselisborg Skov med udsigt over Aarhusbugten'

Olie på plade, sign. GP og betegnet på blændrammen. 20,5 x 35 ( 32 x 46,5) cm.

Varenr 80359

8 Juli 2020 20:13

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 375 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 600 DKK

340375 DKK2020-07-07 18:44
MKP350 DKK2020-07-06 10:37
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms