79244. F. Svendsen: Stueinteriør med åben dør til haven

Olie på lærred, sign. F. Svendsen. 37 x 47 (48,5 x 58,5) cm.

Varenr 79244

8 Juli 2020 20:13

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms