80917. Hans Agersnap (1857-1925): Have med sneklædt grantræ og bænk.

Olie på lærred monteret på træplade, sign. Hans Agersnap, 17,5 x 27 cm.

Trænger til rens

Varenr 80917

8 Juli 2020 20:12

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 425 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

X3ETNC425 DKK2020-07-08 20:10
JOOS400 DKK2020-07-03 19:39
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms