80649. Ubekendt kunstner: Skovparti med svampe

Olie på lærred, sign. S.A. 30 x 35 (41 x 46) cm.

Varenr 80649

8 Juli 2020 20:10

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK 1.300 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

296131.300 DKK2020-07-08 20:03
236441.200 DKK2020-07-08 19:29
340800 DKK2020-07-07 18:43
18908650 DKK2020-07-08 15:55
948500 DKK2020-07-03 03:13
18968475 DKK2020-07-03 20:16
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms