80651. Ubekendt kunstner: Alpelandskab med hus, kirke og personer

Olie på plade, usigneret. 16 x 21,5 (26 x 31,5) cm.

Varenr 80651

8 Juli 2020 20:09

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 600 DKK

340400 DKK2020-07-07 10:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms