80960. Vilhelm Arnesen (1865-1948): Marine

Olie på lærred, sign. Vilh. Arnesen og dateret 1907. 41 x 74 (58 x 90) cm.

Varenr 80960

8 Juli 2020 20:09

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

227061.800 DKK2020-07-08 18:00
3401.700 DKK2020-07-07 10:26
182041.500 DKK2020-07-01 20:29
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms