80957. Ubekendt kunstner: Motiv fra Paris

Olie på lærred, sign. 60 x 50 (75 x 65) cm.

Varenr 80957

8 Juli 2020 20:08

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms