80984. Jørgen Nash (1920-2004): "Forårsfigur", signeret litografi

Betitlet og sign. Jørgen Nash 1989, 152/250. Bladstørrelse 91 x 73. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80984

8 Juli 2020 20:09

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 300 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

30569300 DKK2020-07-08 20:07
19398275 DKK2020-07-08 19:46
29147225 DKK2020-07-07 18:43
MO23BOX117200 DKK2020-07-01 18:45
21370200 DKK2020-07-05 19:25
4165150 DKK2020-07-01 18:55
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms