80978. Lis Zwick (f. 1943) "Tvillingerne I", litografi i farver

Sign. og betitlet, Lis Zwick 1992, 37/250. Litografi i farver. U. ramme. Bladstørrelse: 72 x 53. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80978

8 Juli 2020 20:08

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 325 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

TVILLING24325 DKK2020-07-05 04:54
TINGFINDER300 DKK2020-07-04 10:24
4165150 DKK2020-07-01 18:55
MO23BOX117125 DKK2020-07-01 18:45
29147100 DKK2020-07-01 16:34
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms