80977. Lis Zwick (f. 1943) "Tvillingerne II", litografi i farver

Sign. og betitlet, Lis Zwick 1992, 127/250. Litografi i farver. U. ramme. Bladstørrelse: 72 x 53. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80977

8 Juli 2020 20:08

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 250 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

19398250 DKK2020-07-07 22:44
29147225 DKK2020-07-07 18:44
4165150 DKK2020-07-01 18:54
MO23BOX117125 DKK2020-07-01 18:44
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms