80950. Erik Clausen (1942-): "Erotisk figurkomposition", Signeret litografi.

Sign. Erik Clausen 96, 54/250. U. ramme. 47 x 32.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80950

8 Juli 2020 20:07

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 125 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

28747125 DKK2020-07-08 20:04
NIELS100 DKK2020-07-08 19:50
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms