80983. Lis Zwick (f. 1943) "Black Bird II", litografi i farver

Sign. og betitlet, Lis Zwick 1989, 224/250. Bladstørrelse 62 x 47. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80983

8 Juli 2020 20:07

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK 275 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

30531275 DKK2020-07-08 19:05
30152250 DKK2020-07-08 15:44
29147200 DKK2020-07-07 18:42
4165150 DKK2020-07-01 18:54
MO23BOX117125 DKK2020-07-01 18:44
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms