80982. Lis Zwick (f. 1943) "Kærlighedens Ryttere", litografi i farver

Sign. og betitlet Lis Zwick 1992, 69/250. Litografi i farver. Bladstørrelse: 54 x 37. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar

Varenr 80982

8 Juli 2020 20:07

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 225 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

21749225 DKK2020-07-08 19:43
19398200 DKK2020-07-02 21:43
4165125 DKK2020-07-01 18:54
MO23BOX117100 DKK2020-07-01 18:43
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms