80981. Lis Zwick (f. 1943) "Kærestebrev", litografi i farver

Sign. og betitlet Lis Zwick 1992, 81/250. Litografi i farver. Bladstørrelse: 54 x 37. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar

Varenr 80981

8 Juli 2020 20:06

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 275 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

19398275 DKK2020-07-08 19:45
21749250 DKK2020-07-08 19:44
4165125 DKK2020-07-01 18:54
MO23BOX117100 DKK2020-07-01 18:42
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms