80975. Buster Bruun (f. 1929): "Landskaber", 2 litografier i farver

Begge sign. Buster 99, hhv 117 og 118/137. Litografier i farver. Bladstørrelse hver: 22 x 20. (2)

Varenr 80975

8 Juli 2020 20:06

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 100 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

26371100 DKK2020-07-02 18:00
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms