80974. Buster Bruun (f. 1929): "Landskab", litografi i farver

Sign. Buster 08, 1/250. Bladstørrelse: 55 x 47. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 80974

8 Juli 2020 20:06

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 100 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

19013100 DKK2020-07-08 20:02
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms