80971. Jan Sivertsen (f. 1951-): To figurkompositioner. Litografier i farver

Begge sign. hhv 43 og 121/150. Lithografier i farver. U. ramme. Bladstørrelse: 40 x 30 (2)

Farvefriske og ubrugte eksemplarer

Varenr 80971

8 Juli 2020 20:05

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 225 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

19013225 DKK2020-07-08 20:01
19398200 DKK2020-07-02 21:41
4165150 DKK2020-07-01 18:53
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms