81117. Philippe Maryearnick (?): "Vinterdag, Paris"

Olie på lærred. 64 x 92 cm. Sign. Philippe Maryearniek (?). Paris 1968.

Varenr 81117

8 Juli 2020 20:04

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 850 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340850 DKK2020-07-07 10:26
25941800 DKK2020-07-07 23:21
JOOS500 DKK2020-07-03 19:35
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms