81093. Paco Paquido: Figur i interiør

Olie på pap. Sign. Paco Paquido. Betegnet på bagsiden "Se trataba de cuatro gramadas". 31,5 x 44 cm.

Varenr 81093

8 Juli 2020 20:03

Vurdering 1200 DKK

305564.000 DKK2020-07-08 20:00
184853.800 DKK2020-07-08 20:01
304153.400 DKK2020-07-08 19:17
303252.600 DKK2020-07-08 13:01
302332.400 DKK2020-07-07 22:44
3402.000 DKK2020-07-07 18:40
948700 DKK2020-07-03 03:05
30388700 DKK2020-07-03 16:08
16282550 DKK2020-07-02 16:19
25986500 DKK2020-07-02 09:34
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms