79542. Lars Ahlstrand (f. 1958): To kompositioner, Akvareller i farver. Signerede

Vandfarve og gouache på papir. Begge sign. L. Ahlstrand 97. Bladstørrelse hver: 42 x 30. U. ramme.
Proveniens: Galerie Max Seidenfaden

Varenr 79542

8 Juli 2020 20:03

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 100 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000-1500 DKK

ANDERSEND100 DKK2020-07-08 15:25
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms