79533. Kay Christensen (1899-1981): "Skibene der blev brændt"

Litografi i farver. Sign. Kay C. 1978 230/250. Lysmål 40 x 55 cm.

Varenr 79533

8 Juli 2020 20:03

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 850 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18168850 DKK2020-07-08 19:57
28181800 DKK2020-07-06 19:27
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms