241. AFA 140-143, 142x: 1924. Postvæsenets 300 års Jubilæum, 20 Øre brun ►

Postfrisk 16-blok med varianten STREG I PANDEN.

Varenr 80176

28 Juni 2020 17:01

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.300 DKK23.00 DKK24.00 DKK

278611.300 DKK2020-06-28 16:59
KJKJ791.200 DKK2020-06-28 16:57
EYVIND650 DKK2020-06-27 21:07
KMUNK1234275 DKK2020-06-19 20:03
 200 DKK Startpris

Mønter & Frimærker den 28. juni 2020,

Forsendelse af mønter og frimærker

Når du køber frimærker og/eller mønter på vores online auktioner, vil du automatisk få tilsendt dine køb med posten (dog ikke voluminøse partier). Vi sender altid varerne rekommanderet, når den samlede værdi overstiger DKK 2.000.

Priser - Almindelige breve (værdi under DKK 2.000)

Danmark (Quickbrev) DKK 30
Udland DKK 30

Priser - Rekommanderede breve (værdi over DKK 2.000)

Danmark DKK 90
Udland DKK 120