79944. Lars Swane: Fra havnen i Kerteminde

Litografi, rammemål 61 x 70 cm. Sign. Lars Swane 1963 45/50

Varenr 79944

1 Juli 2020 19:59

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms