80465. Oluf Høst (1884-1966): Komposition

Litografi, sign Oluf Høst og dateret 54.
Indrammet bag glas: 75 x 91 cm.

Varenr 80465

1 Juli 2020 20:03

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

185151.800 DKK2020-07-01 20:01
305541.700 DKK2020-07-01 19:59
41651.300 DKK2020-07-01 19:55
139781.200 DKK2020-07-01 19:51
13878700 DKK2020-07-01 17:21
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms