80443. Helge Nielsen (1893-1980): Havnen, Svaneke

Akvarel på papir, sign. Helge N. og dateret 30.
Fugtpletter.

Varenr 80443

1 Juli 2020 19:57

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms