80441. Helge Nielsen (1893-1980): Landskab med gård og hus

Akvarel på papir, sign. Helge Nielsen og dateret 47.
Indrammet bag glas: 64,5 x 75,5 cm.

Varenr 80441

1 Juli 2020 19:57

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms