80434. Johannes Hoffmeister (1914-1990): Figur i landskab

Litografi, sign. Johs. Hoffmeister. 73 x 78 cm.

Varenr 80434

1 Juli 2020 19:56

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms