80433. Agnete Bjerre (1924-): 'Holms Børn'

Olie på lærred, sign. Bjerre. 81 x 65 (83 x 67) cm.

Varenr 80433

1 Juli 2020 20:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 10.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 6000-7000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

MARIE10.000 DKK2020-07-01 19:58
220959.500 DKK2020-07-01 19:57
183543.600 DKK2020-07-01 18:12
 3.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms