80432. Carl Østerbye (1901-1960): Skovsti

Olie på lærred, sign. CØ. Betegnet på blændrammen Kolding 42. 65 x 90 (75,5 x 95,5) cm.
Krakeleringer.

Varenr 80432

1 Juli 2020 19:55

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms