80430. Thorvald Hagedorn-Olsen (1902-1996): Landskab med græssende køer

Litografi på plade, sign. Hagedorn-Olsen. 55 x 78 (62 x 85) cm.

Varenr 80430

1 Juli 2020 19:55

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 650 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

5936650 DKK2020-07-01 19:51
1736600 DKK2020-07-01 19:48
18633400 DKK2020-06-30 09:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms