80463. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Vase / opsats nr. V14

Fajance dekoreret med blå farver, sign. monogram og dateret 86. H. 33,5 cm.
Afslag på næse.

Varenr 80463

1 Juli 2020 19:49

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

9481.600 DKK2020-06-28 05:03
82771.500 DKK2020-06-27 14:58
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms