80461. Bjørn Wiinblad (1918-2006) vase i form af fugl nr. V69

Fajance dekoreret med polykrome farver. Sign. monogram og dateret 82. H.- 22 cm.

Varenr 80461

1 Juli 2020 19:49

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 950 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

30534950 DKK2020-07-01 19:47
18485900 DKK2020-07-01 19:45
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms