80460. Bjørn Wiinblad (1918-2006): De fire årstider, fire figurer (4)

Blåglaseret fajance, sign. monogram, M20 / M21 / M22 / M23 og dateret 83. H. 32-36,5 cm.
Efterår med lille afslag på hat; Vinter med afslag på hundens øre.

Varenr 80460

1 Juli 2020 19:48

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 3.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

9483.200 DKK2020-06-28 05:01
223563.000 DKK2020-06-24 20:11
126292.800 DKK2020-06-24 16:47
186572.000 DKK2020-06-24 13:51
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms