80595. Grethe Ammundsen: Solsikker i vaser

Olie på lærred, sign. GA, samt sign. og dateret Grethe Ammundsen, Birkerød 1967 på bagsiden. 67 x 56 (69,5 x 67) cm.

Varenr 80595

1 Juli 2020 19:47

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

5936400 DKK2020-07-01 19:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms