80431. Carl Østerbye (1901-1960): Landskab

Olie på lærred. Sign. CØ. 60 x 82 (69,5 x 91,5) cm.

Varenr 80431

1 Juli 2020 19:31

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

DORTELUNDQ400 DKK2020-07-01 19:01
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms