79437. Samling modelbiler: Tekno, Corgi, Lesney, Majorette (30)

Heraf otte Tekno biler.
Brugsspor; Batmobile mangler dæk.

Varenr 79437

1 Juli 2020 21:29

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

4623600 DKK2020-06-24 21:23
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms