80632. Fem par damesko

1 par Yves Saint Laurant, ca. str. 37 (hæle mgl. sål), 1 par Chanel str. 40½, 1 par Repetto str. 39½, 2 par Charles Jourdan ca. str. 38 (1 par mgl. sål under hæle). Alle med slitage og brugsspor

Varenr 80632

1 Juli 2020 21:28

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms