79967. Fingerbøl af guld i æske formet som valnød

Fingerbøl 14k guld, stemplet PR 585. Senere, fint udskåret æske af træ i form af valnød.

Varenr 79967

1 Juli 2020 21:14

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.300 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

36751.300 DKK2020-07-01 21:04
170571.200 DKK2020-07-01 18:20
KB48708900 DKK2020-06-30 21:13
23567800 DKK2020-06-29 10:50
12649550 DKK2020-06-24 22:34
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms