80585. Svend Aage Tauscher (1911-1982): Byparti

Olie på lærred, sign. SAAT. 49 x 68 cm.

Varenr 80585

1 Juli 2020 20:49

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

30388450 DKK2020-06-24 21:09
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms