79505. Mogens Vantore (1895-1977): Opstilling med blå og hvide blomster i kande

Olie på lærred. Sign. Vantore. 69 x 60 cm.

Varenr 79505

1 Juli 2020 20:49

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms