79215. Carl Frederik Sørensen (1818-1879): Skib udfor klippekyst

Sign. C.F. Sørensen og utydeligt indridset "..ds Havn...16". Olie på lærred. 28 x 37 cm.

Ældre reparation, trænger til rens

Varenr 79215

1 Juli 2020 20:48

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms