79041. Ove Carl Svenson (1880-1976): Havneparti - Aften Christianshavn

Olie på lærred, 52 x 66 cm. Sign. O. Svenson

Varenr 79041

1 Juli 2020 20:46

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms