79901. Johan Sejg (1897-1942): Hest

Olie på plade, sign. Sejg. 34 x 42,5 cm. Etiket fra Kunstnernes Efterårsudstilling på bagsiden.

Varenr 79901

1 Juli 2020 20:46

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms