79879. A. Riis Carstensen: Sejlskibe i hård sø

Olie på lærred, 28,5 x 46,5 cm. Sign. A. Riis Carstensen 28/12-04 26 NB

Varenr 79879

1 Juli 2020 20:44

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

120991.400 DKK2020-06-29 16:54
3401.300 DKK2020-06-30 22:15
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms