79508. Ubekendt kunstner: En ældre kvinde rækker en fugl gennem vinduet til en yngre kvinde i sin stue

Genrescene i hollandsk stil. Olie på lærred, usigneret. 96 x 76 (116,5 x 96,5) cm.

Varenr 79508

1 Juli 2020 20:44

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms