78949. C. F. Ahl: Marine

Olie på lærred, sign. C. F. Ahl. 63 x 91 (67 x 95) cm.

Varenr 78949

1 Juli 2020 20:41

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms